Alashia Court Resort

TRY 0.000
Ağırdağ Girne
 
 

İlan Hakkında

Recaioğlu Group'un Kuzey Kıbrıs'ın Girne Karaman bölgesinde 36 dönüm arazı üzerine tamamen öz kaynakları ile inşa edilmekte olan 5 yıldızlı Turistik Hotel ve Apart Club (Tatil Köyü) tesisi projesidir. Proje, emsallerinden farklı olarak hem kongre turizmine hitap eden, hem de amfi tiyatrosu, 1687m2'lik büyük havuzu ve diğer farklı aktiviteleri içeren 165 Hotel odası, 30 Bungalovu olan kaliteli doğa yapısına sahip güçlü bir TURİSTİK TESİS PROJESİDİR. Ülkemizde böyle bir yatırım, benzeri modellerle kıyaslanabilir bir farklılıkla ve düşüncesiyle projelendirilmiştir. Mevcut objektif ve sübjektif şartlar projenin hayata geçmesi için en önemli gerekçedir. Tüm bu vasıfların yanı sıra tesisin sahip olacağı en güzel özelliklerinden biri de tamamen doğa ile iç içe olmasıdır. Projenin dağ ve deniz manzarasına hakim, alt yapıdan yararlanabilir, kent merkezine yakın ve doğal bir arazide olması Dünyanın en fazla oksijen alan yerlerinden biri olan ülkemiz için önemli bir avantajdır.

Çeşitli organizasyonların yapılabilmesi için uygun bir altyapıya sahip olan tesis, Dünyanın birçok ülkesinden gelecek turistleri ülke ekonomisine katkıda bulundurarak ülkemizde var olan diğer sektörlere pazar olarak destek verebilen güçlü bir yapıya sahiptir.

Bir turizm bölgesi olan Girne, tesisin devreye girmesi ile iç ve dış turizme vereceği hizmetle birlikte bünyesinde yaratmış olacağı istihdam yönünden de ülke için bir kazanç olacaktır.

Harita

Proje Tipleri