Şirketimiz

     Recaioğlu Grup bir aile işletmesi olarak, iş hayatına Ahşap, Doğrama ve Dekorasyonla vatanımız Kuzey Kıbrıs'ın incisi Girne'de başlamıştır.

     İlerleyen süreç içerisinde dört erkek kardeşin birbirine duydukları saygı, güven ve bağlılığı; bilgi, beceri ve özveriyle harmanlayarak 1985 yılında Recaioğlu Ltd.,'i kurarak kurumsallaşmaya başlamıştır. Recaioğlu Grup faaliyet sahalarını genişleterek; Recaioğlu Ahşap Doğrama ve Dekorasyon'dan sonra, Recaioğlu Estate, Design & Construction, Recaioğlu PVC, Recaioğlu Çelik ve Ferforje, Recaioğlu Marble & Granit ve Recaioğlu Turizm'i kurmuşlardır.

     Recaioğlu Grup gerek yönetici kadrosu ve gerekse tüm çalışanları ile birlikte, Kıbrıs Türk insanının girişim ve başarma azmine verilebilecek en canlı örnektir.

     Bugün Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen kuruluşlarından biri olan Recaioğlu Grup inşaat dünyasına getirdiği farklı tasarım ve yapım teknikleriyle insan hayatına keyif ve sağlık katarak, işlevsellik ve estetiği kusursuzca birleştirerek kendini konusunda liderliğe taşımıştır.

     Recaioğlu Grup gerek özel sektöre gerekse kamuya kazandırmış olduğu birçok işlerin haklı gururunu yaşarken bunların, bundan sonra yapacağı işlere teminat olduğuna inanarak faaliyetlerini sürdürürken ada çapındaki hizmet ve taahhütleri ile ülke genelinde bir güven abidesi olmaya devam etmektedir. Grup ada safhında her zaman aranılan, güvenilen ve tecrübesi ile faaliyette olduğu alanlarda örnek gösterilen bir kimlik taşımaktadır.